Czekałeś na wiosnę? Czekamy na Ciebie w serwisie Hyundaia

Zadbaj o siebie i swój samochód

Zmień opony profesjonalnie, w naszych serwisach znajdziesz takie, które pomogą Ci oszczędzać paliwo. Zaufaj naszemu doświadczeniu, możesz zużyć do 0,66 litra paliwa na 100 km mniej. Możliwa do uzyskania różnica w zużyciu paliwa pomiędzy oponami klasy A i G (Rozporządzenie PE i WE nr 1222/2009 z dnia 25 listopada 2009 r.). Opony, głównie ze względu na ich opór toczenia, odpowiadają za 20 %–30 % zużycia paliwa przez pojazdy.

Dopasowane do Twoich potrzeb
oryginalne akcesoria Hyundai

Pozwól nam ochronić Twój samochód, wybierz z szerokiej oferty oryginalnych akcesoriów, które zabezpieczą Twojego Hyundaia podczas wakacji.
Skorzystaj z promocyjnego finansowania w formie kredytu ratalnego z RRSO 0% bez obciążania Twojego portfela. Dzięki specjalnej ofercie finansowej możesz rozłożyć koszt zakupu promowanych akcesoriów na 10 wygodnych rat 0% bez żadnych dodatkowych opłat.

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

Oferujemy finansowanie w formie kredytu ratalnego z RRSO 0% bez obciążania Twojego portfela. Dzięki specjalnej ofercie finansowej możesz rozłożyć koszt zakupu akcesoriów, kół, opon, a nawet montażu i przechowywania na 10 wygodnych rat 0% bez żadnych dodatkowych opłat.

Top