Nowy Hyundai Tucson podczas dni otwartych.

Nowy Hyundai Tucson podczas dni otwartych.

NOWY HYUNDAI TUCSON JUŻ W OSCARZE – SPRAWDŹ PODCZAS DNI OTWARTYCH

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte w salonie Hyundai, które trwają do 8 czerwca 2024r.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia cały zespół naszego salonu będzie do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z jazd testowych oraz zadawania pytań dotyczących nowego Hyundai Tucson. Z przyjemnością odpowiemy na każde z nich. Dodatkowo, nasi eksperci doradzą Państwu w zakresie ekologicznego stylu jazdy oraz przedstawią korzyści wynikające z posiadania samochodów hybrydowych jak i elektrycznych.

Nowy Hyundai Tucson budzi ogromne zainteresowanie Klientów przede wszystkim za sprawą nowych technologii, w tym zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, autonomicznych funkcji jazdy oraz nowoczesnych systemów multimedialnych i łączności. Warto sprawdzić ich funkcjonalność podczas jazd testowych, do których gorąco zachęcamy. Zwłaszcza, że decydując się na udział w jeździe testowej, można wziąć udział w loterii, w której do wygrania NOWY HYUNDAI TUCSON na cały rok! Szczegóły u naszych handlowców.

Ale obok Tucsona, w salonie znajdziecie Państwo również inne popularne modele, które w ostatnim czasie przeszły spory lifting; i30, Kona czy Bayon. Warto zapytać o rabaty ponieważ przedstawiciele grup zawodowych mogą skorzystać z atrakcyjnych upustów cenowych J

 

Aż do końca tego tygodnia, tj. do 8 czerwca 2024 roku, z myślą o naszych Klientach wydłużyliśmy godziny otwarcia naszego salonu:

 

poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00

Sobota: 9.00 – 17.00

 

Do zobaczenia w salonie!

Top