Hyundai i10

Hyundai i10

Hyundai i10 nowej generacji to więcej niż miejski samochód. To auto, dzięki któremu możesz wyrazić swój styl. Wsiądź i przekonaj się sam.
Nowoczesnemu wnętrzu towarzyszy dynamiczna sylwetka oraz niepowtarzalny charakter, który docenisz podczas jazdy. Nowa generacja i10 to kompletny miejski samochód o wydajnym napędzie, zaawansowanym systemie bezpieczeństwa oferujący bogate wyposażenie i wysoki komfort jazdy zarówno w mieście jak i w dłuższych podróżach. Hyundai i10 to samochód zaprojektowany z myślą o tych, którzy oczekują od życia czegoś więcej.

Powiew świeżości na miejskich ulicach.

Sportowa sylwetka w nowym i10 jest efektem perfekcyjnie wyważonych proporcji budowy samochodu. Wygląda na szerszy i niższy niż inne samochody tej klasy, a jego bok prezentuje sportowy charakter auta, podkreślony mocnymi liniami wytyczonymi zgodnie z filozofią projektowania Hyundaia “Fluidic Sculpture”.

Wszystko na swoim miejscu

Hyundai i10 nowej generacji dysponuje miejscem na prawie wszystko. Żaden inny samochód nie oferuje takiej ilości sprytnie rozmieszczonych schowków, kieszeni i uchwytów. Na przednich drzwiach znajdziesz podręczne miejsce na większą butelkę z napojem. Całe wnętrze jest przyjazne kierowcy i pasażerom, dając możliwość umieszczenia osobistych przedmiotów na wyciągnięcie ręki.

Więcej informacji na:
http://oscar.hyundai.pl

 

Hyundai i10

ROCZNIK 2018
DO POBRANIA

Cena z upustem od 37 200 zł

 

Mimo małych rozmiarów i10 jest spektakularnie przestronny. Technologie w kompaktowej formie zapewniają wygodę i bezpieczeństwo w podróży

Hyundai i10-cennik

5 lat gwarancji

bez limitu km

SALON HYUNDAI

Salon HYUNDAI Oscar Ostrołęka, ul. Traugutta 59.

Zapraszamy w godzinach:

poniedziałek - piątek:   9:00 - 18:00

sobota:   9:00 - 14:00

nowak

Tomasz Nowak

specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych Hyundai

tel. 29 642 18 00, kom. 501 515 022

e-mail: tomasz.nowak@carservis.pl

Daniel Romaszko

specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych Hyundai

tel. 29 642 18 00, kom. 509 654 173

e-mail: daniel.romaszko@carservis.pl