JEEP CHEROKEE - STYLOWY MIEJSKI SUV

NIEPOWTARZALNY STYL | MOCNE WRAŻENIA Z JAZDY

Jeep Cherokee – zrodzony z autentycznego kodu DNA marki Jeep. Dynamiczny i funkcjonalny Cherokee ma wszystko, czego potrzebujesz, aby podróż stała się niezwykłą przygodą. Wyrzeźbiona i aerodynamiczna sylwetka Cherokee sprawia, że jest on wyrazisty, pozostając wiernym dziedzictwu marki Jeep®. Charakteryzuje go śmiałe i nowoczesne wzornictwo, idealne zarówno do miasta, jak i na trudne szlaki czy przedmieścia.
Jeep® Cherokee wprowadza do wnętrza pojazdu unikalny i modny styl. W połączeniu z eleganckim nowoczesnym wzornictwem, powstał projekt spełniający najwyższe wymagania, który czeka na odkrycie przez Ciebie. Innowacyjne kolorystycznie i wysokiej jakości materiały tapicerskie, precyzja rzemiosła i zaawansowana technologia tworzy wzór wyjątkowej perfekcji.
Dla wszystkich pragnących wykorzystać możliwości Jeepa® Cherokee niezależnie od pogody i w każdym terenie, legendarne właściwości terenowe zostały wzniesione na wyższy poziom, dla innych nieosiągalny. Zaprojektowane znakomite systemy napędu 4×4 dzięki legendarnemu DNA marki Jeep® pozwolą z wrodzoną pewnością siebie dostosowywać się do otaczających warunków i docierać do miejsc, o których inni mogą tylko pomarzyć.

PROMOCJE

Kredyt od 0,99%
Kredyt Miód-Malina
Kredyt 4U

Szczegóły w salonie JEEP – OSCAR OSTROŁĘKA