Nowa Corsa i Nowa Astra już w salonie OSCAR

Nowa Corsa i Nowa Astra już w salonie OSCAR

Wielka Premiera w salonie Opla w ostrołęckim Oscarze. Nowa Corsa i Nowa Astra zadebiutują oficjalnie podczas dni otwartych w dniach 6-7 grudnia 2019. Samochody zachwycają nowoczesnym wzornictwem, efektywnymi jednostkami napędowymi, bogatą gamą systemów wspomagających kierowcę w bezpiecznym prowadzeniu i praktycznymi rozwiązaniami w zakresie komfortu. Przyjdź i przekonaj się osobiście. Zapraszamy serdecznie!

Nowy Opel Corsa

Nowy Opel Corsa

Sportowy, elegancki, oszczędny i po raz pierwszy także elektryczny. To już szósta generacja bestsellera. Jest jednocześnie pierwszą w wersji elektrycznej. Corsa-e z silnikiem o mocy 100 kW (136 KM) i akumulatorem trakcyjnym o pojemności 50 kWh, zapewniającym zasięg do 330 kilometrów. Z ogólnym sportowym wrażeniem współgra obniżona masa oraz nisko osadzony fotel kierowcy. W nowej Corsie wprowadzono technologie i systemy wspomagające, znane dotychczas tylko z pojazdów wyższych klas. Jednym z przykładów są adaptacyjne, nieoślepiające matrycowe reflektory IntelliLux LEDR, które firma Opel po raz pierwszy udostępnia w segmencie popularnych małych samochodów. Pozostałe innowacje to między innymi system czujników Flank Guard, 180-stopniowa panoramiczna tylna kamera i asystent automatycznego parkowania, a także alarm przedkolizyjny z funkcjami automatycznego hamowania awaryjnego i wykrywania pieszych, inteligentny tempomat i asystent utrzymania pasa ruchu.

Najwydajniejsza Astra w historii

Najwydajniejsza Astra w historii

Dzięki silnikom i przekładniom zupełnie nowej generacji Astra wyznacza standardy niskiej emisji. Ultranowoczesne silniki benzynowe i wysokoprężne w modelu Astra zapewniają dynamikę oraz najwyższy komfort jazdy przy optymalnym tłumieniu hałasu. Jest to jednocześnie najbardziej aerodynamiczna wersja w historii modelu i należy do najbardziej opływowych samochodów w swojej klasie. A multimedia? Nowa przednia kamera jest mniejsza, ale bardziej wydajna od poprzedniej. Cyfrowa kamera cofania dostępna wraz z systemem Multimedia Navi Pro również ma lepsze parametry. Widok strefy za pojazdem wyświetlany na monitorze jest wyraźniejszy i precyzyjniejszy, a kontrast po zmroku jest jeszcze lepszy. Dostępne są również inteligentne, nieoślepiające matrycowe reflektory IntelliLux LEDR. W kompaktowym modelu kompatybilne smartfony można ładować także indukcyjnie. Do tego wysokiej klasy system nagłośnienia Bose.

Obydwa modele będą prezentowane podczas najbliższych dni otwartych w salonie Oscar.

Serdecznie zapraszamy!

Jacek Zera
konsultant ds. sprzedaży
tel. 29 642 18 00
kom. 502 725 516
jacek.zera@carservis.pl

Konrad Sadurski
konsultant ds. sprzedaży
tel. 29 642 18 00
kom. 509 654 186
konrad.sadurski@carservis.pl

Top