Praca szuka człowieka – sprawdź oferty

Oscar Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma w branży samochodowej. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

ELEKTRYK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

  • diagnoza usterek
  • naprawa usterek w samochodach osobowych i dostawczych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi komputera
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy

oby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: oscar@carservis.pl lub do sekretariatu firmy OSCAR, w Ostrołęce, przy ul. Traugutta 59. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

PRACOWNIK SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO

  • naprawa pojazdów w sposób zgodny z przyjętymi standardami
  • lakierowanie w kabinie
  • malowanie podkładowe
  • suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
  • lakierowanie właściwe, nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej
  • lakierowanie całych samochodów i pojedynczych elementów

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: oscar@carservis.pl lub do sekretariatu firmy OSCAR, w Ostrołęce, przy ul. Traugutta 59. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Top