LEGENDARNY JEEP GRAND CHEROKEE

STYL, TECHNOLOGIA I OSIĄGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Jeep Grand Cherokee – wyobraź sobie, że pokonujesz najtrudniejsze drogi i bezdroża, ani na chwilę nie rezygnując z komfortu, stylu i luksusu.
Jeep Grand Cherokee oferuje wszystkie możliwości, z których słynie marka Jeep®, oraz jej niepowtarzalny styl. Jeep® Grand Cherokee Laredo wyposażony jest standardowo w 8-biegową przekładnię automatyczną, światła bi-ksenonowe oraz system bezkluczykowy Keyless Enter-N-Go™.
Wyrazisty i elegancki styl nadwozia emanuje siłą i pewnością siebie z każdej perspektywy. Grand Cherokee z roku modelowego 2017 otrzymał nowe i ekskluzywne detale stylistyczne, w tym nowy grill i przedni zderzak, nowe wzory obręczy kół i nowe lampy przeciwmgłowe LED.
Luksus jest ważny, ale Grand Cherokee to przede wszystkim legendarny Jeep® z napędem 4×4 — zbudowany po to, by pokonać każdą przeszkodę. Systemy Quadra-Trac® II oraz Quadra-Drive® II 4WD poprawiają przyczepność i w połączeniu z systemem zarządzania trakcją Selec-Terrain® oraz zawieszeniem pneumatycznym Quadra-Lift® (w wybranych wersjach) zapewniają odpowiednie parametry w różnych warunkach jazdy. Innowacja, która pozwala Ci jechać dokładnie tam, gdzie chcesz.

PROMOCJE

Kredyt od 0,99%
Kredyt Miód-Malina
Kredyt 4U

Szczegóły w salonie JEEP – OSCAR OSTROŁĘKA