To był rok!

To był rok!

TO BYŁ ROK!
Koniec roku sprzyja przemyśleniom i planom na przyszłość. I nam tych planów nie brakuje. Przed nami naprawdę potężne przedsięwzięcia, dużo planów i pomysłów na dalszą pracę, ale o tym dopiero po Sylwestrze 😉 Póki co cieszymy się z tego, co udało nam się z sukcesem zrealizować w roku 2019. A było tego niemało. Sami zobaczcie:

  1. Modernizacja salonu Hyundai – zmieniliśmy wystrój salonu oraz całe obrendowanie. Salon jest teraz bardziej przestronny i wygląda zdecydowanie lepiej. Zapraszamy!
  2. Zakończyliśmy rozbudowę hali serwisowej. To było naprawdę duże przedsięwzięcie, o tyle trudne, że w międzyczasie na bieżąco przyjmowaliśmy i naprawialiśmy Wasze samochody. Ale efekt, w postaci dodatkowych stanowisk pracy spowodował, że znacznie skrócił się czas oczekiwania na wizytę w naszym serwisie:-)
  3. Wyremontowaliśmy długo wyczekiwaną przez WAS i przez nas 🙂 drogę dojazdową do naszej firmy.
  4. W Oscarze na dobre zagościł JEEP!!!
  5. Odnowiliśmy i zdecydowanie powiększyliśmy salon Peugeot. Zapraszamy, bo zakup Peugeota w takich warunkach jest prawdziwą przyjemnością.
  6. Pobudowaliśmy pierwsze w Ostrołęce stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Wkrótce właściciele e-samochodów będą mogli „zatankować” właśnie w Oscarze.

Podsumowując: Było trudno i czasem nieco uciążliwie (zwłaszcza podczas pracy młotów pneumatycznych), ale na pewno WARTO!😀👍🙌
Przed nami kolejny rok. Pełen nowych wyzwań i pomysłów. Trzymajcie za nas kciuki!✊ A my korzystając z okazji życzymy Wam szczęśliwego Nowego Roku!

Top